DeluXe-Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DeluXe Gaming Server Forum Site
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Rregullat e Serverit

Go down 
AuthorMessage
Admin
AdminPosts : 6
Join date : 2013-01-30

Rregullat e Serverit Empty
PostSubject: Rregullat e Serverit   Rregullat e Serverit Icon_minitimeWed Jan 30, 2013 10:32 pm

Së Pari nese Doni Admin duhet te lypni Prej kryesorve (DaNGeruX)
Rregullat Janë :

1. Duhet te jeni te rregullt ne server (me lujt shpesh).

2. Duhet ta mushni serverin me lojtar.

3. Duhet mos me lujt me cheat.se kur nuk merni admina.

4. Mos me u perla dhe mos me u sha me lojtar ose admina.

5. Mos ju kallxo adminav se qka me bo.

6. Mos lypni prej ndonje admini me ju ba juve, se nuk ju ban.

7. Mos reklamoni web faqe ose servera tjer.

8. Mos e lodhni Head Adminin me i kerku admin, se ma keq e kini.
Back to top Go down
https://deluxe-gaming.albanianforum.net
 
Rregullat e Serverit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vërejtje (ankesa) Ndaj Serverit Apo Adminave !!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DeluXe-Gaming :: Rregullar e Serverit-
Jump to: