DeluXe Gaming Server Forum Site
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Konkuro ketu

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 6
Join date : 2013-01-30

Konkuro ketu Empty
PostSubject: Konkuro ketu   Konkuro ketu Icon_minitimeWed Jan 30, 2013 10:22 pm

Konkurs Per ADmina

Duhet ti pergjigjeni Pyetjeve te Meposhtme

Emri :
Nick (ne cs) :
Provoja per ADM :
Pse ty e jo tjeter Kon :
Sa vjeq :
Prej Nga Je :
Sa or ne dit lun Ne SRw :
A je korrekt me playera dhe admina tjer :


VREJTJE !!!

Nëse ndonjë admin perdor Cheat atehere automatikisht
i heket admini
Po ashtu edhe nëse fyen ndonjë player pa qellim
Back to top Go down
View user profile http://deluxe-gaming.albanianforum.net
 
Konkuro ketu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DeluXe-Gaming :: Konkurs Per Admina !!! :: KonKuro Per ADMIN-
Jump to: